.

.

ПОМ пластика 15 * 35 * 12 пластични лежишта 6202 пластични лежишта Четка додатоци

ПОМ пластика 15 * 35 * 12 пластични лежишта 6202 пластични лежишта Четка додатоци

DEN 182.40

Од стоката
Достапно е за нарачката


Пластични лежишта, пластични топката
Големина на : 15 * 35 * 12
Ако ви треба други големини, ве молиме контактирајте ме
Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме
Ако купите голема количина,јас ќе ви даде попуст

Основни својства

Број На Модел На:
15*35*12mm
Материјал:
Други
Премази:
Други
Структура:
Други

Тие исто така купуваат со овој производ.