.

.

Повик Кукла Облека Едно Парче Комбинација Пурпурна Сјајот Краток Фустан За Барби Кукли За 1/6 BJD Кукла Куќа Кукла Додатоци

Повик Кукла Облека Едно Парче Комбинација Пурпурна Сјајот Краток Фустан За Барби Кукли За 1/6 BJD Кукла Куќа

DEN 86.00
DEN 143.04
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Повик Кукла Облека Едно Парче Комбинација Пурпурна Сјајот Краток Фустан За Барби Кукли За 1/6 BJD Кукла Куќа Кукла Додатоци
Погодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висина
Облека само, кукли не се вклучени.

Основни својства

Бренд Име:
Apatsuki
Материјал:
Платно
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
облека за барби кукла
Пол:
Девојки
Димензии:
слободни
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Западен стил се Облекуваат
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Тие исто така купуваат со овој производ.