.

.

Жените Мода Антички Златна Боја Кристал Brooch Шарм Симулираат Бисер Партија Brooch Накит За Жените

Жените Мода Антички Златна Боја Кристал Brooch Шарм Симулираат Бисер Партија Brooch Накит За Жените

DEN 110.00
DEN 123.84
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Тема : Жените Мода Антички Златна Боја Кристал Brooch Шарм Симулираат Бисер Партија Brooch Накит За Жените
* Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни
* Синџирот е доволно силна да се носат
* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе
* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие
* Носете го со себе за подарок
Жените Мода Антички Златна Боја Кристал Brooch Шарм Симулираат Бисер Партија Brooch Накит За Жените
Производство :
Жените Мода Антички Златна Боја Кристал Brooch Шарм Симулираат Бисер Партија Brooch Накит За Жените
Реден Број :
ts00164
Големина на :
како слика
Тежина :
7.8 g

Основни својства

Должина:
21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Акрилик
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Бренд Име:
BALANBIU
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ts00164
Тип На Објект:
Жените Мода Антички Златна Боја Кристал Brooch
Животната средина:
Nickle доведе Кадмиум слободни
Минимална цел:
Не Мин,Бесплатен Превозот
време на испорака:
5 дена
Клучни зборови:
Шарм Симулираат Бисер Партија Brooch Накит За Жените
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
боја:
Прилично Уникатен Жените Нараквици
Пол:
Жените Девојки Unsex
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик,Кристал,Цинк Легура

Тие исто така купуваат со овој производ.