.

.

Еко-пријателски ABS Куче Модел Ролна Тоалетна Хартија Кутија Симпатична Дома Декорација Деца Цртан филм Ткиво Покрие Кутија Носителот Случај Торбичка Сад

Еко-пријателски ABS Куче Модел Ролна Тоалетна Хартија Кутија Симпатична Дома Декорација Деца Цртан филм Ткиво

DEN 919.68

Од стоката
Достапно е за нарачката


1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! 1. Сите добра се проверени, Ние се многу строги за пакување, ние ќе се земе некои фотографии за пратката пред пратката. 2. Ако добиете предмети во прашање, ние поддршка гаранција, или 100% наплата по враќањето на објектот. Ние се надеваме да се направи долгорочни бизнис. 3. Ако оваа страница не го најде она што ви треба, ве молиме да се земе еден момент за да ја посетите нашата продавница,може да Постојат производи што сакате, или можете да оставите порака на нас, ние ќе го испратите објекти ПОБРЗО.

Основни својства

Тип:
Ткиво Канистер
Стил:
Модерна
Поставување Метод:
Виси Тип
Материјал:
Пластични
Примена:
Тоалет
Применливи Ткиво:
Отстранлив Ткиво
Број На Модел На:
GJ0026

Тие исто така купуваат со овој производ.