.

.

Прилично Езеро Планина Дрвја во Вода Одраз Уметнички дела Платно Сликарство Риболов во Езерото Ѕид Уметност за Дневна Соба Оркестарот Подарок

Прилично Езеро Планина Дрвја во Вода Одраз Уметнички дела Платно Сликарство Риболов во Езерото Ѕид Уметност за

DEN 677.00
DEN 796.80
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Прилично Езеро Планина Дрвја во Вода Одраз Уметнички дела Платно Сликарство Риболов во Езерото Ѕид Уметност за Дневна Соба Оркестарот Подарок
КЛИЕНТИТЕ се ГРИЖАТ е нашата главна цел. Ви благодариме за се што доаѓа.
Ние обезбедуваме платно обичај услуга, висок квалитет на сликата отпечатоци на платно . поволна цена Добредојдовте на големо,со нетрпение очекуваме да соработуваат!
Материјал
Платно Печатење Со Висок Defination Слика и Високо квалитетни Материјали.
Квалитетот оценка
ААА+ Висок квалитет.
Боја
Многу Добра и Живописни.
Услуга На Клиентите
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Големина
20x30cmx2,20x40cmx2,20x50cmx1/30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1
Превозот
Кина Пост Воздух Пошта или E Пакет 2. EMS 3. Кина Пост Воздух
Колет : Ние испрати со врамени (над 2 кг)во светот само со кина пост воздух парцела,тоа трае 15-35 дена до дестинацијата.АКО сакате рамка ве молиме контактирајте со нас.
Време на испорака
Кина Пост Воздух Mail : Вообичаено 20 - 30 дена
2.EMS : 5 до 10 дена
3.Кина Пост Воздух Парцела : 20-35 дена
Повратни информации
Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис . Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Ви благодариме!
Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!
Продавачот Забелешка : 1. Ве молиме изберете соодветна големина, ако треба други големина, ве молиме контактирајте со нас. 2. Нашите слики покажуваат виси ефект на врамени слика за вашиот референца, сликарството ние испрати е само платно. Ако треба да додадете рамка, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме! 3. Бидејќи на различни прилагодувања,т тука може да биде малку разлика во боја од секоја екранот на уредот. Испорака : 1. Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата. 2. Ние нудиме бесплатен превозот од e Packet или Кина Пост Воздух Mail. И ние ја преземе одговорноста за било каква штета или изгубена во превозот. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ЦЕЛОСНА 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации. Само контактирајте со нас прво , ние го реши ова прашање за вас . Ви благодариме!
Производ Функција :
нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :

Основни својства

Големина (Инчен):
20X30 20X40 20X50, 30X40 30X60 30X80
боја:
Без рамка
Бренд Име:
чиста уметност простор
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Писмо
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Поддршка База:
Платно
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
дијамант
оригиналниот:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.