.

.

14.0 инчи (Дијагонално Мерено) Анти-Отсјај Приватност Филтер за широк екран(16:9) Лаптоп со LCD Монитори

14.0 инчи (Дијагонално Мерено) Анти-Отсјај Приватност Филтер за широк екран(16:9) Лаптоп со LCD Монитори

DEN 979.00
DEN 1151.52
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вистински филтер димензии се 310mm широк x 175mm висока . Кожата лесно со мека крпа и вода. 15-25 работни дена во КАНАДА (зависи од custom).
Превозот Адреса Ние САМО ќе брод објектот на вашиот alibaba Потврди Адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ја купите објект. Реверзибилна, мат страна го намалува сјајот и рефлексии. Се вклопува големини на екран на 14.00 ЧАСОТ (GMT+8) , во спротивно ние ќе брод на следните работни дена. Ќе видите информации за вашите екранот, додека луѓето од двете страни само што ќе ја видите затемнет екран.
Замена/Размена Ние прифаќаме размена/замена на ставка во рамките на 7-14 дена кога клиентите добиваат стока. Ние размена/замена точка само ако објектот е во истата состојба како кога ние се испраќаат надвор. Не е исклучок.
Превозот Време Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 2. Ние ги користиме Кина пост,Хонг Конг Пост,Sigapore пост и швајцарската пост. Помага да се заштити вашата кревка LCD екранот од оштетување.
Време на испорака Подолу е приближното време на испорака за различни земји (само проценува, не гарантира) : 10-20 работни дена за да купувачот во САД.0 инчен (Дијагонално Мерено) Анти-Отсјај Приватност Филтер за широк екран(16 : 9) Лаптоп со LCD Монитори
Хоризонтална : 310mm ,Verical : 175mm, Размер 16 : 9 Чува вашите лични или доверливи информации се безбедни од љубопитните очи.0" дијагонално мерено (Ширина 310mm,Висина 175mm) Екран на податоци е видлив само за лицата кои се директно во предниот дел на мониторот.0"гледање на екран и 16 : 9 aspect ratio. Ние ќе остави 5 Бодови НСД повратни информации за вас, Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Ние немаме одговорноста за превозот адреса е предвидено погрешно. Со 25-35 работни дена да го Европа земјата. Одлично за голем сообраќај области и отворена канцеларија на животната средина. Држи вашиот електронски информации од доверлив карактер, што го прави одличен за употреба во голем сообраќај области. Го штити екранот од нечистотија, остатоци и гребнатини. Не е исклучок. 30-90 работни дена да го друга земја. 3 M приватност технологија се затемнува на екранот податоци кога се гледа од страна. Филтер е реверзибилна. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас.
За Повратни информации Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. Лесен, тенок, frameless дизајн. Несакани производ се враќа ќе биде предмет на 15% restocking такса и стока мора да биде во неискористени состојба само. Изберете мат страна на анти-отсјај или сјајни страна за зголемена јасност. Купувачот треба брод на друга адреса (не alibaba потврди адреса) треба да контактирате со нас пред да го купи објектот.

Основни својства

Употреба:
КОМПЈУТЕР / Лаптоп
Бренд Име:
SZCONNET·М
Приказ На Односот На:
16
Број На Модел На:
PF14.0W
Големина На Екранот:
14
Има Приватност:
Yes
Пакет:
No
агол на гледање:
60 степен
Дебелина:
0.6 mm
боја:
Blackout
Анти-отсјај:
Yes
transmittance:
65%
Анти-Нула:
4H
Пакет:
OPP вреќа
Димензии:
310mm (W) x 175 mm (H)

Тие исто така купуваат со овој производ.