.

.

STARPAD За мала златна момче по мал мајмун мото додатоци Guxin тапан кочница тркала центар core бесплатен превозот

STARPAD За мала златна момче по мал мајмун мото додатоци Guxin тапан кочница тркала центар core бесплатен превозот

DEN 2016.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Ви благодарам многу. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Уживајте во вашата шопинг. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Или изборот ЕМС или другите. Благодарам многу. Или испратете уште една нова една за да ви. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу.

Основни својства

Бренд Име:
STARPAD
Тип На Објект:
Прирабници

Тие исто така купуваат со овој производ.