.

.

HD Печатени Дома Декор Врамени ѕид уметност слика Спреј Маслото Декорација Уметнички Печатење на Цртање на Платно Лебеди Стил AE0578

HD Печатени Дома Декор Врамени ѕид уметност слика Спреј Маслото Декорација Уметнички Печатење на Цртање на Платно

DEN 628.00
DEN 816.00
-23 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас, или во прилагодено производи или трговија на големо растојание. Благодарам многу! 3. Ако имате било какви прашања по добиете вашиот производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние расте со вашата поддршка. Поради различни прилагодувања на светлото и екранот, може да биде мала разлика помеѓу слика не се прикажува на компјутер и финалните производи. По првото продолжување, ако уште не ја прими стоката кога потврда датум е приближува, ве молиме контактирајте со нас навремено пред отворањето на спорот. Нашите признаен углед бил изграден на високо квалитетен материјал, внимателен изработка, и кориснички ориентирана услуга. Нашите производи е се продаваат низ целиот свет. Ние ќе се прошири и датум на испорака. Ве молиме не го даде негативна оценка пред нас контакт. Ако стоката се изгуби или оштети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Продажната цена на производот означен вклучува само на производот, цена и товар, без дополнителни трошоци, како што се оданочувањето, царинската декларација и така натаму. Примероци ќе бидат обезбедени за да се дилери за прикажување на потенцијалните клиенти. За нас : Ние сме специјализирани за производство на масла за многу години. Ние сме ентузијасти за споделување наши одлични производи со вас. Се чувствуваат слободни да не контактирате за ако имате било која од овие потреби. Ако таквите трошоци се направени, на клиентите ќе се бара да плати такса за себе, ние не ќе ги сноси трошоците, ве молиме да се разбере. Можете да изберете производ врамени или формулиран, сите со 4cm огледало означени рабови, што е повеќе погоден за подоцна кадрирање и, исто така, за подобро претставување. А сорта на убави слики се внимателно избрани. Ние ќе се справи со какви било проблеми навремено да се обезбеди вашето задоволство. Повратните информации и да се врати политики : 1. Ние ќе се препратат на стоки или да направи реконструкцијата. Нашите слики се направени од печатење, а не рачно насликана. Ние, исто така, ја прифати клиенти дизајни за да се направи кориснички производи. Откако ги избереме нашите производи, ќе имаат 100% гаранција.Големина : Големина 1 : 20x35cmx2pcs, 20x45cmx2pcs, 20x55cmx1pc (8x14x2, 8x18x2, 8x22inch) Size 2 : 30x50cmx2pcs, 30x70cmx2pcs, 30x80cmx1pc (12x20x2, 12x28x2, 12x32inch) Опис : производот е отпечатена на платно, а не рачно насликани! Постојат два избори за производи : врамени или без рамка. Кога сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги доставите вашите позитивни коментари и 5 ѕвезди оценка. Дилери се добредојдени да соработуваат со нас на производот во продажба.

Основни својства

Големина (Инчен):
Size1, Size2
боја:
Формулиран, Врамени
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Број На Модел На:
AE0578
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Во комбинација
Бренд Име:
MYEYES STU
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Рамка на режимот:
Врамени на врати
Може да се прилагоди:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Тие исто така купуваат со овој производ.