.

.

Fixmee 5 X 16 X 5mm 0.5 mm Deep10PCS V625zz Ритам Vgroove HCS Запечатени Топката Лежишта

Fixmee 5 X 16 X 5mm 0.5 mm Deep10PCS V625zz Ритам Vgroove HCS Запечатени Топката Лежишта

DEN 269.00
DEN 283.20
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики :
V-мило траги макара поаѓајќи од Оваа точка е обичните прецизност, адаптација на ниска брзина, ниска оптоварување апликации
Спецификации :
Материјал : Висок јаглероден челик Димензија : (Внатре дијаметар)5mm x (надворешен дијаметар)16mm x (дебелина)5mm V-мило ширина : 1.0-1.5 mm V-мило deepness : 0.5 mm
Пакет Се Вклучени :
10pcs V-мило траги макара имајќи

Основни својства

Материјал:
Челик
Премази:
no

Тие исто така купуваат со овој производ.