.

.

нови година лето мода човек кратко sleeve кошула Мажите се облекуваат за одмор чиста боја lapel тенок одговара кошула mens Облечи кошули голема големина 5XL

нови година лето мода човек кратко sleeve кошула Мажите се облекуваат за одмор чиста боја lapel тенок одговара

DEN 524.00
DEN 1008.00
-48 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Напомена :
Големина во нашата продавница е 2-3 големина помала од Европа/НИ големина , ние ви препорачуваме да купите 2 поголема големина од вообичаеното. Ако не сте сигурни за големината,pelase нека знаеме за вашата тежина и висина .така што ние може да ви помогне да одлучите на големината.ако вашата тежина е 70-75 КГ,ве молиме изберете XXL.
Ве молиме изберете ја точната големина според подолу се вклопуваат во табелата.

Основни својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
ПОЛКОВНИКОТ CATLEN
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Краток
Кошули Тип:
Облечи Кошули
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
CA-1318
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Еден Гради
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Стерео тип:
Тенок
Плус Големина:
M L XL XXL 3XL 4XL 5XL
Тип На Објект:
Мажите Кошули; машки Кошули; Mens Кошули
Опис:
Тенок/Памук Полиестер/Облечи Кошули;Кошули За Мажи
Шаблон Тип:
Мажите Кратки ракави кошули;Облечи кошули за мажи
Применливи пол:
Машки
Стил:
eans; Fashion;тенок одговара;линии
Година:
2016 година Нови
Сезоната:
Лето
Машки Кошули:
кошули за мажи мода 2016 година

Тие исто така купуваат со овој производ.