.

.

94cm LED Светлото лента 9leds За LG 47 LCD ТЕЛЕВИЗОР LC470DUN(SF)(R1) LG47LP360 6916L-1360A 1361A 1362A 6916L-1174A 1175A 1176A

94cm LED Светлото лента 9leds За LG 47 LCD ТЕЛЕВИЗОР LC470DUN(SF)(R1) LG47LP360 6916L-1360A 1361A 1362A 6916L-1174A

DEN 912.00
DEN 959.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


LED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа Повеќе заштеда на енергија Широк опсег на примена на Повеќе еколошки Лесно да се Инсталира
Карактеристики : Ленти должина се фиксни, не може да се намали Пакет вклучува : 2 парчиња=(R1+L1) или (R2+L2) 100% НОВО!!!
Ако ви треба cheep еден, можете да видите на овој линк , ви благодариме!
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Основни својства

Должина на кабел:
R1L1, R2L2
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
RZCONNE
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Тип:
скокач
Пакет:
No
Панел Големина:
47
Влезен Напон:
0-94V
Производи Статус:
Акции
Тип:
led осветлување
Должина:
94cm

Тие исто така купуваат со овој производ.