.

.

Левата Рака 6.0 Пурпурна Змеј 440C Црна Професионални Коса Ножици Фризерски Ножици за Сечење Shears Чистење Ножици Z8001

Левата Рака 6.0 Пурпурна Змеј 440C Црна Професионални Коса Ножици Фризерски Ножици за Сечење Shears Чистење Ножици

DEN 412.00
DEN 588.48
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Левата Рака 6.0" Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење/Ножици за Сечење 1 Pcs или 1 Пар Опис
(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Лева Рака)
(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)
(3) Quatity : 1 Pcs или 1 Pair(2 парчиња)
(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик
(5) Цврстина : 62 HRC
(6) Производот Број : 8001 Z
(7) Боја : Како на следниве реални фотографии :
(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!
Испорака
Кина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 20-30 дена за да се заврши испорака.
Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение :
EMS трае 7-14 работни денови за испорака;
DHL или UPS-от трае околу 3-5 работни денови за испорака;
Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
(2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
(3) Ние гарантираме за објектот ќе биде предаден, ПОБРЗО, но ние не сме одговорни за одложи од страна на царината.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ако у задоволни со купување и нашата вкупна услуга, љубезно ве молиме да ја искористам за момент да заврши цел и ни даде позитивни повратни информации,твојот коментар е многу важно во нашата работа,исто така, тоа е мотивација се служи у дури и подобро следниот пат. Ако у имате било какви други прашања,ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне до вас satisfield!
Се надевам дека можеме да направиме повеќе и повеќе бизнис преку овој примерок цел!

Основни својства

Тип На Објект:
Косата Режа
Заби:
28
вкупна должина:
17.5
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Број На Модел На:
рачно изработени
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6 inch
Тип:
Ножици За Сечење & Чистење Ножици
Нерѓосувачки Челик Тип:
440C

Тие исто така купуваат со овој производ.