.

.

Нови MSC-20A Преносни Радио Случај Носителот Holster за Kenwood Icom Motorola BaoFeng УВ-5R УВ-82 Б5 УВ-5RE Плус GT-3 Воки Токи

Нови MSC-20A Преносни Радио Случај Носителот Holster за Kenwood Icom Motorola BaoFeng УВ-5R УВ-82 Б5 УВ-5RE Плус

DEN 335.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нови MSC-20 A Преносни Радио Случај Носителот на ICOM Baofeng УВ-5 R/5 RE/5 RA ПЛУС TYT ТИ-F8+ /Vextex со бесплатен превозот Токи talki e
Оваа Најлон Случај одговараат за повеќето радија во currect пазарот.Тоа е прилично добар избор за прилагодливи interphone и дигитална камера со големина 125*65*45mm.Половината виси,градите виси,рамо виси се ОК
Карактеристики : Најлон материјал,носат добро. Различни метод на истрошеност достапна за различни лице. Тоа остава рацете слободни,безбеден и удобен. Одговараат за полицијата,пожарникар,прва помош персонал и така натаму. Случај Димензија : 125x65x45(mm) најлонска случај радио погоден за Quansheng,Puxing, Wouxun

Основни својства

Is_Display:
No
Складирање Канал:
зависи од радио
Бренд Име:
VISRIG
Димензии:
125*65*45mm
Разговор Опсег:
3-8КМ
Тип:
Додатоци
Фреквентен Опсег:
UHF/VHF
Број На Модел На:
MSC-20A Случај
Воки Токи Тип:
Преносни
Максимален Домет:
5км-сса 10 километри
Материјал:
Платно
Име На Модел:
MSC-20A
радио:
Воки Токи
одговара Радио:
Baofeng УВ-5R

Тие исто така купуваат со овој производ.