.

.

Бесплатен Превозот! 1440pcs/многу,ss10 (2.7-2.9 mm) Кристал AB Боја Рамен Грб Лепак За Помине Уметност Не амбуланта корегирање Монистра.

Бесплатен Превозот! 1440pcs/многу,ss10 (2.7-2.9 mm) Кристал AB Боја Рамен Грб Лепак За Помине Уметност Не амбуланта

DEN 150.00
DEN 187.68
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ве молиме имајте во предвид : По применета ве молиме оставете 24 часа пред да се мијат, во текот на овој период, се справи со ткаенина со внимание.3-2,5 mm 8 1440pcs(10gross)/Торба за 17. Лепак точки мора да биде помал од rhinestones ќе се користи, лепак само треба да дојдат околу кристал раб. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот.0 mm 12 1440pcs(10gross)/Торба 55.
Не Амбуланта Корегирање Rhinestones Апликација Инструкции :
1. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.итн
Аспекти : 6~20 намали
Техника : Лепак На, Не Амбуланта Корегирање
Назад : Сребро Foiling
Состојба : Висок Квалитет и Сосема Нов
Одделение : ААА, MC
Употреба : Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итн
Камен Големина Димензии во мм Аспекти Пакување Детали Нето Тежина ss4 1.0 mm 14 1440pcs(10gross)/Торба 89. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.1 mm 8 1440pcs(10gross)/Торба 10. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење.
· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа. Овозможи облека да се излади пред да наполнат десната страна надвор или најдобро е да се линија сува.
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката. Фен за ниска топлина или да се исуши. Пак на облека внатре кон надвор и да се мијат во ладна или топла вода за нежно циклус и користете мека миење торба за заштита на кристали.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата.7 мм 6 1440pcs(10gross)/Торба 6. Овие се совршени за додавајќи дека искра на модата облека и свадба фустани, мобилни телефони, ноктите уметност, поздрав картички или други декоративни предмети !
(Никогаш не користете Супер Лепак или Топла Лепак да се постави Rhinestones, тоа ќе се промени бојата на фолија подлога, за помине уметност препорачуваме помине лепак)
Како да се применуваат со лепак : Место лепак дамки на ткаенината во што и модели што сакате.
Враќање.9 mm 6 1440pcs(10gross)/Торба 8.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Место лепак дамки на ткаенината во што и модели што сакате за 10 - 20 во време и да се применуваат повеќе места подоцна, така што лепилото не ќе се исуши пред да се применуваат сите rhinestones.

Основни својства

Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Кристално
Техника:
позлата
Број На Модел На:
2028
Стил:
Flatback
Точка име :
Не Hot Fix Rhinestones
Техника:
Лепак За
Задниот:
Сребро Foiling
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
1~8MM
боја:
кристал ab
Големина:
ss10 2.7-2.9mm

Тие исто така купуваат со овој производ.