.

.

FENGRISE Среќен Роденден 30 40 50 60 Злато Confetti Партија Декорација Табела Confetti Растера Роденден Украси Годишнината

FENGRISE Среќен Роденден 30 40 50 60 Злато Confetti Партија Декорација Табела Confetti Растера Роденден Украси

DEN 67.68

Од стоката
Достапно е за нарачката


Стил : confetti
Боја : Златна
Употреба : Табела декорација
Тежина : Околу 15g/торба
Повод : Роденден, Годишнина
Превозот и политика на враќање : 1. Ние ќе обично се продолжи нарачки во рок од 24 часа откако уплата. 2. Кина пост обичен мал пакет плус и Кина пост регистрирани воздух mail зема проценети 15-60 дена. 3. Препорачаните пратки : Aliexpress стандард превозотпостабилна,побезбедна,побрзо. 4. Ние исто така нудиме изразат испорака како DHL, UPS-от, EMS и слично, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку сте под итно има потреба од тоа или количината е голем. 5. Ние прифаќаме враќа и наплата рок од 15 дена по ред заврши, ве молиме контактирајте со нас. Dropshipping и трговија на големо : 1. Ние капка брод насекаде во светот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми 2. Ние ќе понудиме најдобра цена за промет на големо, и препорачуваме најдобрите пратката. Повратни информации : 1. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда повратни информации дали сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го цениме тоа (Објект како што е Опишано 5 ѕвезди, Комуникација 5 ѕвезди, Превозот време 5-ѕвезди). 2. Доколку производите кои сте ги добиле на беше оштетени или погрешно стилови, ве молиме да не остави никакви негативни повратни информации прво, љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се справи со тоа и да работат надвор на најдобрите решенија, Вашето задоволство е нашата мотивација да се направи подобро.

Основни својства

Повод:
Партија,Свадба,Годишнина,Роденден
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FENGRISE
Број На Модел На:
W1247
Производ Класификација:
Confetti
Тежина:
15g/bag
боја:
Злато
Стил:
Среќен роденден, 30, 40, 50, 60
Употреба:
табела декорација

Тие исто така купуваат со овој производ.