.

.

Луксузна СТП Кожа Случај За Нови iPad на Apple 9.7 2017 A1822 A1823 Покритие За iPad Воздух 1 2 iPad 5 6 Случај Funda Стојат Школка+Филмот+Пенкало

Луксузна СТП Кожа Случај За Нови iPad на Apple 9.7 2017 A1822 A1823 Покритие За iPad Воздух 1 2 iPad 5 6 Случај

DEN 610.00
DEN 938.40
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Луксузна СТП Кожа Случај За Нови i Pad на Apple 9.7" 2017 A1822 A1823 Покритие За i Pad Воздух 1 2 i Pad 5 6 Случај Funda Стојат Школка+Филмот+Пенкало Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 5.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 6.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот. 7.100% Сосема Нов & Компатибилни со вашиот Таблет. случај Одговара За Нови i Pad на Apple 9.7" 2017 i Pad 5 6 Воздух 1 2 таблета

Основни својства

Функција:
Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Бренд Име:
Cisoar
Материјал:
PU
Број На Модел На:
За Apple Новиот iPad 9.7 2017 iPad 5 6 Воздух 1 2 таблета
Стил:
Моден
Должина:
24inch
Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Ширина:
16.95inch
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
За IPad Модел:
iPad 9.7 инчен 2017
Шаблон Тип:
Печати
Модел Компатибилност:
За Apple Новиот iPad 9.7 2017 iPad 5 6 Воздух 1 2 таблета
is_customized:
Yes
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
Боја Стил:
8 Модели На Модата Слики Насликани Случај
CP1:
Школка capa став carcasa За Нови iPad на Apple 9.7 2017 iPad 5 6
CP2:
СТП Случај За Нови iPad на Apple 9.7 2017 iPad 5 6 Воздух 1 2 таблета
Одговара За Таблет број на Модел на:
A1822,A1823,A1566,A1567,A1474,A1475 A1476

Тие исто така купуваат со овој производ.