.

.

Adjuatable 48pcs LED Прстен Светилка Бела Светлина, за Стерео Микроскоп 90V-264V со Внатрешен Дијаметар 61mm

Adjuatable 48pcs LED Прстен Светилка Бела Светлина, за Стерео Микроскоп 90V-264V со Внатрешен Дијаметар 61mm

DEN 1584.00
DEN 1800.00
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Adjuatable 48pcs LED Прстен Светилка Бела Светлина, за Стерео Микроскоп 90 V-264 V со Внатрешен Дијаметар 61mm
• 1. LED : 48pcs
• 2. Внатрешен Дијаметар : 61mm
• 3. Надворешниот Дијаметар : 98mm
• 4. Светла Боја : Бела
• 5. Работното Растојание : 75mm
• 6. Излезен Напон : DC12 V
• 7. Влезен Напон : AV100~240 V(Дозволено AC90~264 V), 50/60 HZ
• 8. Температура и Влажност : 0~40 Степен/20~80%RH
• 9. Корисни Време : до 35,000 часа
• 10. Приклучок : NEMA 1 до 15 (како слика)
• Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање.
• Ако имате било какви прашања во врска со цената и плаќање, ги споделите со нас слободно.
• W e само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.
• Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда.
• Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси.
• Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ако постои било каков проблем во врска со производите, контактирајте со нас прв и
ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа за вас.
• Ние нудиме три месеци гаранција.
• Пред да се врати пратката, ве молиме контактирајте со нас за да се добие враќање адреса, и бидете сигурни дека за да напишете "подарок" на превозот етикета.
• Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Откако ќе го добиете парцела, наплата ќе се организира веднаш.
• Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
• Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација.
• Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
• На ny прашање, ве молиме контактирајте ме преку tardermanager или да испратите порака до нас. Ние нудиме онлајн услуга во 7 : 00-23 : 00 GMT+8 Временски Зони.
• Онлајн Продавница : http : //www.aliexpress.com/store/417058
• Trademanager : cn1001196151

Основни својства

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
микроскоп извор на светлина
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Бренд Име:
wsryxxsc
Материјал:
Метал
Drawtube:
Микроскоп Прстен Светилка

Тие исто така купуваат со овој производ.