.

.

2018 Вистински Врвни Мода Топката Имајќи Axk 10x14x20 Mm Линеарна Графит Бакар Поставите Имајќи Черупка Масло Само-подмачкување Jdb 10мм

2018 Вистински Врвни Мода Топката Имајќи Axk 10x14x20 Mm Линеарна Графит Бакар Поставите Имајќи Черупка Масло

DEN 73.00
DEN 79.20
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


започнете
крајот
JDB солидна Подмачкување имајќи
10x14x20 mm линеарна графит бакар поставите имајќи бакар черупка масло само-подмачкување имајќи JDB 10мм ако ви треба други големина кои не се наведени во нашата продавница, ве молиме ги споделите со нас, ние може да произведе според големина како што е потребно, повеќе квантитет, поевтина цена.

Основни својства

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
10mmx14mmx20mm
Капацитет На Моторот:
/
Премази:
/
Структура:
/
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.041kg (0.09lb.)
Пакет Големина:
15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)

Тие исто така купуваат со овој производ.