.

.

Глава за печатење На HP C6180 C7280 C8180 D7355 D7360 D7460 C5180 D7160 користете мастило 02

Глава за печатење На HP C6180 C7280 C8180 D7355 D7360 D7460 C5180 D7160 користете мастило 02

DEN 1199.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

ве молиме да се разбере.
ИМЕ на ПРОИЗВОД photosmart C6180 C7280 C8180 глава за печатење
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Ова е кина remanufactured, исчистена, темелно тестиран и запечатени 02 глава за печатење.
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS
ОБНОВЕНА ГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ
пакетот вклучува : 1pcs
1. Испрати вашиот превозот настава/барање со вашата исплата. Негативни повратни информации не им помагаат на решавање на проблемите. АКО цел помалку од 3 еез, ние ќе брод од СИНГАПУР Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Пошта, Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . Ако сте задоволни со вашите трансакции со нас, ве молиме оставете го вашиот коментар за нашите датотека и ние ќе бидеме сигурни дека за да возвратат, кога ние го правиме нашиот ажурирања. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас пред ставање вашата понуда. ви благодариме. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена. повеќето од нашите производи се скапи, ако вие не треба тоа, немојте да ја отворите. Оваа политика гарантира дека секој добива правилно препознавање и го прави процесот малку помеко за двете страни. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција. Ако вашата цел е повеќе од 3 еез, ние ќе го одберете ЕМС. Пред објавување негативни повратни информации ве молиме контактирајте со нас за да можеме да работат надвор. НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ЕМС. Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено вие сте од Германија. За
фото smart HP Photosmart D7355 Дигитални Фото инк-џет Печатач
Photosmart D7360 Сите Во Еден Инк-Џет Печатач
Photosmart D7460 Дигитални Фото Инк-Џет Печатач
Photosmart C5180 Сите Во Еден Инк-Џет Печатач
Photosmart D7160 Дигитални Фото Инк-Џет Печатач
HP Photosmart C7180 Сите Во Еден инк-џет Печатач
Photosmart 8250xi Дигитални Фото инк-џет Печатач
Photosmart 3110 Сите Во Еден Инк-Џет Печатач
Photosmart D7145 Дигитални Фото Печатач
Photosmart 3210 Сите Во Еден Инк-Џет Печатач
Photo Smart C5150 Сите Во Еден Инк-Џет Печатач
Photosmart D7260 Дигитални Фото Печатач
Photosmart C6280 Сите Во Еден Инк-Џет Печатач
Photosmart C7280 Сите Во Еден Инк-Џет Печатач
Photosmart 8230 Дигитални Фото Инк-Џет Печатач
Photosmart C8180 Сите Во Еден Инк-Џет Печатач
Photo Smart C6180 Сите Во Еден Инк-Џет Печатач
P8250 Дигитални Фото Инк-Џет Печатач
Пакетот вклучува 1 PCS
ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА.

Основни својства

Тип:
Други

Тие исто така купуваат со овој производ.