.

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИ

Бренд име : J CМетал : 925 Sterling SilverМетал печат : ДаГлавниот камен : Пинк ТопазКамен облик : Овална НамалиКаме�

Метал Сребро ПозлатенГлавниот Камен ОпалДодаток камен ЦиркониPendant Главниот камен големина 8x11mm Pendant гол

Во вашата услуга!Објект : Костимот 925 Сребрен Накит Сетови Жените Свадба Накит Со Небото Виножито Циркон

Нема Спор ве молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите

)Ѓердан Должина : 48cm / 19in(Прибл Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молим

Добредојдовте на terisa накитсе меша бојата природен бисер ѓердани нараквица .големина : 67mmѓердан должина

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 Д

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 Д

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA бренд петок�

Превозот НачинРаботни деновиСледење На ВебСтраницаПревозот НачинРаботни деновиСледење На ВебСтраниц

Опис : Earring Големина : 20*20mmPendant Големина : 45*45 mmКоличина : 1 Сет (Ѓердан+Обетки)Состојба : 100% Сосема НовПлаќањ

Опис На ПроизводотБрендYin Shi JiМетали Тип925 Sterling SilverGemston МатеријалГранатТехнологијаТајландски Сребро За

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират�

Моден Глеѓ Estmale Цвет Jewely ПоставуваИмаме Прстен Големина 7#8#9Ве Молиме Оставете Порака Кога Ќе ЦелЗелена+�

Electroplate : Platinum Главниот Камен : ААА+ Швајцарската Кубни Циркони Обетки : long33mm Тежина : 78g Еколошки Стандард

Жените Сакаат Двојна Срце Облик Pendant Ѓердан Синџир Накит Сетови за Девојка најдобри пријатели подарокО�

925 фунта позлатен сребрен накит сетприроден камен ахатприродни месечината светлина каменсо О синџир ,н�

Hadiyana Луксузни Свадба Накит Сетови За Жените Elegent Mirco Кубни Циркон Поплочен Со Рака , 4pcs Свадба Поставува �

Материјал : Sterling Silver Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : Трендовски

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТПредности : 1 Различни дизајни се достапни.2 Висок квалитет, но по конкурентни цени.3..

Материјал : Sterling Silver Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : Трендовски

МJA0000197Спецификација : Бренд новиМатеријал : АлуминиумскиБоја : Роза златоЃердан Синџир должина : 60cmЃерд�

Материјал : Сребро 925 ,Кубен ЦиркониКоличини : 1 Сет1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена о

Опис На Производот ДеталиМатеријал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка

Должина на Синџирот : 18 Инчи(45cm)Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925 ,Кубен ЦиркониКоли

Должина на Синџирот : 18 Инчи(45cm)Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925 ,Кубен ЦиркониКоли

ла plupart des commandes seront expédiées данс les 17 jours ouvrables après paiement dégagé par воздух mail avec numéro de suivi pour les acheteurs AMÉRICAINSла plupart

Детали за производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + Кубни Циркон + 585 Злато Позлатен + Точно Бело Злато Зад

JEXXI Жешка Мода ТоплоПродажба Личност Едноставна Овошје Цреша Синџир Ѓердан+Обетки Бела Кубни Циркони Pen

Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи Ако има било какви пра�

Точка име : Жешка Мода Убава Еднорог Уникатен Ѓердан Pendant Минималистички Накит за Подарок Слугинката на

имајте на ум! Накит нема кутијаОбично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да

comКина Пост ВоздухЗа 1030 денаwww.2016 година Ѓердан и Earring Накит Сетови За Жените ААА+ Кубни Циркон Шема Нов Б�

Опис : Ѓердан Должина : 43cmОбетки : 2.0 cm*1.4 cmОбложено Боја : Анти Сребрена / Злато ПозлатенMadrry Бренд Дизајнер

Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контак�

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Пол : ЖенитеПредмет тип : Накит СетНакит Поставите тип : Ѓердан / Нараквица / ОбеткиМетал : Бакар (синџир

Sinya 925 Фунта Сребрен накит сетови за жени со слатководни бисери earring pendant ѓердан и прстен најдобар подаро�

Фантастични накит ќе се копнеж за! Добро за случува партија или банкет врвен квалитет, delicated уметности и

Добредојдовте во мојата продавница!Добредојдовте во мојата продавница! Нашата главна дејност на произ�

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesAcess во САД СамоEMS614 ДенаYes

2018 Нов Луксузен Африкански Накит Поставите Дубаи Жолта рачно изработени Индискиот Накит Поставите Сва�

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини