.

.

Нов Луксузен Магија Сомот Нигериската Turban Diamante Начичкана Екстра Долг Глава заврши Headscarf Жените Hijab Turbante headwear

Нов Луксузен Магија Сомот Нигериската Turban Diamante Начичкана Екстра Долг Глава заврши Headscarf Жените Hijab

DEN 284.00
DEN 302.40
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нов Луксузен Магија Сомот Нигериската Turban Diamante Начичкана Екстра Долг Глава заврши Headscarf Жените Hijab Turbante
Материјал :
сомот
Големина на :
една големина одговара на повеќето возрасни/170*26cm
Бои :
6 бои (како фото)
Сезона :
Пролет лето есен и зима
Пакување :
OPP вреќа
Висок квалитет на ткаенини што се свилен мека и удобна. Нов Луксузен Магија Сомот Нигериската Diamante Начичкана Екстра Долг Turban Полна глава покритие за ракот на пациентите, chemo и жените со алопеција или губење на косата. Лесно и софистицирани. Лизга тоа и дека се подготвени да си одат! Нема врзување потребно. Скриени еластична во грб овозможува усогласување и безбедна одговара. Се носат на кавга во грб или на страна за уште еден поглед
Напомена :
1. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2. Ве молиме овозможи мала разлика поради прирачник мерка, над димензии се за повикување само.
Купувачите мора читање
1. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 7-15 дена да пристигнат.
2. Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела во цел на информации директно. Ако какво било сомневање, ве молиме контактирајте со нас.
3. Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
4. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Основни својства

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
Bandanas
Број На Модел На:
TJM-38R
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Сомот

Тие исто така купуваат со овој производ.