.

.

PROCOLOR рефил инкџет кертриџ LC123/125/127 за брат DCP-J4110DW,MFC-J4410DW,MFC-J4510DW,MFC-J4610DW,MFC-J4710DW

PROCOLOR рефил инкџет кертриџ LC123/125/127 за брат DCP-J4110DW,MFC-J4410DW,MFC-J4510DW,MFC-J4610DW,MFC-J4710DW

DEN 857.00
DEN 912.00
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Празни refillable мастило касети !
90% НА ИНК-ЏЕТ ЦЕНА
Refillable Мастило Касети За брат Принтери
Лесно да се рефил! Никогаш не работат надвор мастило! Заштедите Пари!
За Брат мастило кертриџ модели : LC123 LC125 LC127
Црна цијан магента жолта серија.
компатибилен за Брат печатач : DCP-J4110 DW,MFC-J4410 DW,MFC-J4510 DW,MFC-J4610 DW,MFC-J4710 DW

Основни својства

Бренд Име:
welcolor
Компатибилен Бренд:
Брат
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Обоени:
Yes
боја:
C,M,Y,K
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
LC123
Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
LC123
1.:
4pcs/set
2.:
без чип
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.