.

.

BR263520 Инчен Радијална цилиндрични валчести лежишта Игли валчести лежишта, Без внатрешен прстен големина 41.275*55.562*31.75 мм

BR263520 Инчен Радијална цилиндрични валчести лежишта Игли валчести лежишта, Без внатрешен прстен големина 41.275*55.562*31.75

DEN 2726.40

Од стоката
Достапно е за нарачката


BR263520 Инчен Радијална цилиндрични валчести лежишта Игли валчести лежишта, Без внатрешен прстен големина 41.275*55.562*31.75 мм
Ние сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTD
Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !
Превозот
Предметите ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика.Ако ви треба точни декларација на вредност,ве молиме ги споделите со нас.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.
Услуга На Клиентите
Ако имате било какви прашања во врска со производот и цената,ве Молиме контактирајте со нас,Ние веднаш ќе ви одговори на вашето прашање како е можно поскоро.
Ако не го добиете вашиот објект во рок од 90 дена,ние ќе рефундирање на дека .
ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.
Ако ви треба прилагодено производи,исто така можете да контактирате со нас, ви благодариме!
Нашата цел : Одличен квалитет,Ниска цена,со Најдобра услуга.


Основни својства

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
BR263520
Премази:
Други
Структура:
Други

Тие исто така купуваат со овој производ.