.

.

Менувачот Микро-Редуктор 4GN - Односот К Квалитет Челик, Термичка обработка 80mmX80mm Големина

Менувачот Микро-Редуктор 4GN - Односот К Квалитет Челик, Термичка обработка 80mmX80mm Големина

DEN 2265.12

Од стоката
Достапно е за нарачката


имајте на ум! Купи ве молиме оставете порака што Сооднос, ако нема пораката ќе биде пратена по случаен избор!
Секој обид за 1pc!
Само следната илустрација на односот на
Модел
Односот 4 GN 3 3.6 5 6 7.5 10 12.5 15 18 20 25 30 36 40 50 60 75 90 100 120 150 180

Основни својства

Брзина:
3K, 3.6 К, 5K, 6K, 7.5 К, 10K, 12.5 К, 15K, 18K, 20K, 25K, 30K, 36K, 40K, 50К, 60K, 75K, 90K, 100K, 120K, 150K, 180К
сертификација:
CCC
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Тип:
Индукција На Моторни
Заштита На Функција:
Капе-доказ
Фаза:
Еднофазен
Број На Модел На:
4gn
Фреквенција:
W
Излезна Моќност:
W
AC Напон:
V

Тие исто така купуваат со овој производ.