.

.

Флексибилни 3W LED Маса Светилка Клип Табела Светлина Ноќни Светилка со Switch Книга за Читање Светилки за Chidren Деца Десктоп Светилки Книга Светлина

Флексибилни 3W LED Маса Светилка Клип Табела Светлина Ноќни Светилка со Switch Книга за Читање Светилки за Chidren

DEN 733.00
DEN 1032.00
-29 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние само брод да се потврди цел адреси. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Инсталација Информации : 1. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Или можете да одберете да имате замена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Таа се напојува со 36 VDC и троши само околу 1/10 моќта на традиционалната светилка на истата осветленост, плус на нормален животен век на LED е до 50. Овие трошоци не се вклучени во точка цена и превозот цена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Повратни информации : се Должи на висока јачина на звук во повратни информации, нашиот систем е дизајниран за да се остави позитивен фидбек за вас откако добивме позитивен фидбек. Пакет содржи : 1 X LED Маса Светилка 1 x LED Приклучок(ЕУ/САД) За Сопствени Увоз Даночни : 1 Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања ве Молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена Меѓународни Купувачот ве молиме имајте во предвид : 1 Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако какво било сомневање за инсталација или употреба на овој производи, консултирајте се со надлежните електричар. Тоа е издржлива и ефикасна, и ќе заштедите пари во долг рок. led биро светлина табела светилка ноќ светлината led светло канцеларија биро светилка
. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања ве Молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. За Гаранција : 1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 2 ве Молиме Проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/ купување на Превозот и ракувањето : 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.) Стилски дизајн LED Маса Светилка вклопува секаде од студијата простор за статистика.

Основни својства

Боја На Каросеријата:
Црна, Сребрена
боја:
Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
MT05
Заврши:
Железо
сертификација:
CQC,CE,FCC,RoHS,EMC,LVD
Напон:
90-260V
Гаранција:
3 Години
Тело Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
BEENSOM
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
книга светлина
Сенка Тип:
Shadeless
Материјал:
Легура
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Тип На Објект:
Биро Светилки
Потрошувачка На Енергија:
3W
боја на светлина:
бела/топло бела
Апликации 1:
табела светла за спална соба
Апликации 2:
табела светлина,маса светилка
Клипот Отворање:
60см
Должина на кабел:
150cm
тело бои:
Црна / Сребрена

Тие исто така купуваат со овој производ.