.

.

Види, Ти Устата Ортодонтски C Форма Отвори Устата Замолчени Храна Одделение Интраорална Образ Усна Ремените со Рачка Стоматолог Образ Ремените

Види, Ти Устата Ортодонтски C Форма Отвори Устата Замолчени Храна Одделение Интраорална Образ Усна Ремените со

DEN 1042.00
DEN 1488.00
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Име на производ : C Форма Устата Замолчени за Стоматолошки клучни Зборови : C форма Образ Ремените со Рачка Материјал : Пластични Тип : C-форма Боја : Бела Количина : 3 еез ЗАБЕЛЕШКА : 6,7 заби може да се види ! Леплива заграда се многу погодно ! Тоа може да биде висока температура и притисок за дезинфекција ! Функција : 1.100% Сосема нов и висок квалитет 2.Образ Ремените за да помогне да се отвори устата за време на белење или други стоматолошки третман 3. Чувајте ги вашите усни од било стимулирање 4. Направени од храна одделение материјал 5. Тоа може да биде sterilized на висока температура 6. Тоа може да им помогне на вашиот ја отворите устата пошироко да се избегне стимулирање на лекови пристап на усните Пакување : 3 Еез/пакет

Основни својства

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
C Форма Отвори Устата Замолчени
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
90g
Количина:
3 еез
боја:
Бела
Клучни зборови:
Интраорална Образ Усна Ремените

Тие исто така купуваат со овој производ.