.

.

6819-2RS 61819-2RS 6819rs 6819 2rs 1Pcs 95x120x13mm Хром Челик Длабоко Ритам Имајќи Гума Печат Тенок Ѕид Имајќи

6819-2RS 61819-2RS 6819rs 6819 2rs 1Pcs 95x120x13mm Хром Челик Длабоко Ритам Имајќи Гума Печат Тенок Ѕид Имајќи

DEN 950.00
DEN 999.84
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

6819-2 RS 61819-2 RS 6819rs 6819 2rs 1 Pcs 95x120x13mm Хром Челик Длабоко Ритам Имајќи Гума Печат Тенок Ѕид Имајќи
Модел : 6819-2 RS
Големина : 95x120x13mm
Пакет : 1 buc на лого
Модел Создаден Дијаметар Ширина 6800 ZZ 10 19 5 6801 ZZ 12 21 5 6802 ZZ 15 24 5 6803 ZZ 17 26 5 6804 ZZ 20 32 7 6805 ZZ 25 37 7 6806 ZZ 30 42 7 6807 ZZ 35 47 7 6808 ZZ 40 52 7 6809 ZZ 45 58 7 6810 ZZ 50 65 7 6811 ZZ 55 72 9 6812 ZZ 60 78 10 6813 ZZ 65 85 10 6814-2 RS 70 90 10 6815-2 RS 75 95 10 6816-2 RS 80 100 10 6817-2 RS 85 110 13 6818-2 RS 90 115 13 6819-2 RS 95 120 13 6820-2 RS 100 125 13 6821-2 RS 105 130 13 6822-2 RS 110 140 16 6824-2 RS 120 150 16 6826-2 RS 130 165 18 6828-2 RS 140 175 18 6830-2 RS 150 190 20 6832-2 RS 160 200 20 6834-2 RS 170 215 22 6836-2 RS 180 225 22

Основни својства

Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
Гума Печат
Број На Модел На:
6819-2RS
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Длабоко Ритам Имајќи
Должина:
95x120x13mm

Тие исто така купуваат со овој производ.