.

.

10 Компјутери Стилски Сомот Drawstring Накит Пошта/Подарок Перница/Џебови-Црна

10 Компјутери Стилски Сомот Drawstring Накит Пошта/Подарок Перница/Џебови-Црна

DEN 72.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Состојба : brand new; Материјал : кадифе; Големина : приближно 8 x 10cm Мал црн сомот пошта со drawstrings Unlined сомот пошта совршен за чување на вашиот накит, монети или било кој друг мал објект ќе се грижи да го задржи покриени. Овој објект е лесен за користење, но елегантен во исто време. Состојба : brand new; Материјал : кадифе; Големина : приближно 8 x 10cm
Мал црн сомот пошта со drawstrings
Unlined сомот пошта совршен за чување на вашиот накит, монети или било кој друг мал објект ќе се грижи да го задржи покриени.
Овој објект е лесен за користење, но елегантен во исто време.
Мали и исклучителна.
Ова е здрав торбичка со плетенка drawstrings.
Совршен за одржување џеб часовници, синџири, нараквици, прстен, камења или други украси парчиња.
Одлично за користење кога патувате.
Боја : црна
Пакетот вклучува :
10 x сомот пошта
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Основни својства

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Тие исто така купуваат со овој производ.