.

.

DHL Бесплатен Превозот 200pcs/многу Божиќ Бутик за Коса, лак

DHL Бесплатен Превозот 200pcs/многу Божиќ Бутик за Коса, лак

DEN 7752.00
DEN 8160.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1.Објектот спецификите
DHL Бесплатен Превозот 200pcs/многу Божиќ Бутик за Коса, лак
Ве молиме не заборавајте да го додадете овој убава лак headband за цвет девојки за да го завршите вашиот избор.
Headband е обвиен во 100% Grosgrain лента и прелиена со голем лак
Една големина одговара на сите
Лента Тип : Полиестер
Материјал : Полиестер
Лак Големина : Околу 3"(ОЕМ е прифатливо)
Клипот : 4.5 cm Алигатор клип
Боја :
Како Слик
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
3.Повратни информации
3.Сертификат
4.Shippment
А).Повеќето од нашите Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.
Б). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-7 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.Ви благодариме.
C). Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.
НАПОМЕНА : 1. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. 2. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
5.Нашата Фабрика :
:

Основни својства

Тип На Објект:
Headwear
Број На Модел На:
YV171912
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Новина
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
Barrettes
Материјал:
Полиестер

Тие исто така купуваат со овој производ.