.

.

10pcs 608-2RS 608RS 8*22*7 Бесплатен превозот ролери скејт внатрешно ролери Скејт чевли Топката лежишта

10pcs 608-2RS 608RS 8*22*7 Бесплатен превозот ролери скејт внатрешно ролери Скејт чевли Топката лежишта

DEN 278.40

Од стоката
Достапно е за нарачката


Модел
608-2 RS
Димензии
Создаден (d)
8
мм
Дијаметар (D)
22
мм
Ширина (Б)
7
мм
Печати Тип
2 RS(Две страни гума)
Квалитет
P6.Z2 / ABCE-3.Z2
Материјал
Имајќи челик (Gcr15)
Испорака датум
По барање испорака
Овој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век. Е погодна за моторни, играчки, модел, инструменти и метри, електрични алатки, комуникациска опрема, фитнес опрема, и други области. Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Како професионален имајќи производи снабдувач со многу години искуство,ние може да понуди многу видови на добар квалитет на топката лежишта. Ние сме отворени за сите искрени купувачи, за понатамошни информации, добредојдени да се направи истрага, ви благодариме што одвоивте време да ја прочитате нашата информации!

Основни својства

Број На Модел На:
608-2RS 608RS 608 2RS 608DD 608VV 608-2RS1 608-2RSH 608DDU 180018
Употреба:
BMX
Големина:
11
Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката

Тие исто така купуваат со овој производ.