.

.

Кој во туш деца faux крзно pompom зимска шапка мода плетени кабел крзно пом пом топката beanie skullies деца момче девојка капи

Кој во туш деца faux крзно pompom зимска шапка мода плетени кабел крзно пом пом топката beanie skullies деца

DEN 286.00
DEN 336.00
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

100% Сосема Нов Објект Име : faux крзно pompom зима beanies Големина : деца големина,која одговара на 47-54cm Главата обемот Бои : бела,црна,розова,морнарица,светло сива Материјал : акрил,волна Повод : зимски beanies Тежина : 150g Пакет се вклучуваат : 1 капа pompom во прилог на кадар,отстранлив,pompom големина е околу 15cm

Основни својства

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Материјал:
Faux Крзно,Акрилик,Волна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Sug0705161-13
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
Кој во туш
Деца Големина:
47-54cm Главата турнеја

Тие исто така купуваат со овој производ.