.

.

S-L Памук Нова Женска Гаќи Лето Анти Празнат долна облека Безбедност Кратки Панталони Девојка Кратко AB027

S-L Памук Нова Женска Гаќи Лето Анти Празнат долна облека Безбедност Кратки Панталони Девојка Кратко AB027

DEN 730.00
DEN 960.00
-24 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


За големината :
S генерално одговара тежина 40kg-47kg
М генерално одговара тежина 47kg-59kg
L генерално одговара тежина 59kg-64kg
XL генерално одговара тежина 64kg-75kg
Вистински фотографии

Основни својства

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Безбедност Кратки Панталони
Бренд Име:
Liva девојка
Број На Модел На:
AB027
Материјал:
Памук

Тие исто така купуваат со овој производ.