.

.

70pcs DHL Бесплатен превозот XL Бутик Стил на Коса, Лак Лето Коса Поклон Девојки Коса Лакови фламинго коса поклон 8inch

70pcs DHL Бесплатен превозот XL Бутик Стил на Коса, Лак Лето Коса Поклон Девојки Коса Лакови фламинго коса поклон

DEN 6430.00
DEN 6768.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1.Објектот спецификите
70pcs DHL Бесплатен превозот XL Бутик Стил на Коса, Лак Лето Коса Поклон Девојки Коса Лакови фламинго коса поклон 8inch
Најновите мора да се има твин (tween) на косата додаток ' Jo Jo Лакови
*Гигант коса клипови кои неодамна се стекна популарност;
*Родителите на основно-училишна возраст децата може да се забележи ги во детско игралиште : големи шарени лакови младите девојки се носи на врвот на конска опашка или пунџа
*Потпис лакови се носи од страна на 13-годишниот You Tube ѕвезда Jo Jo Siwa кои стекна слава на НАС ТВ серија Танц Мајки, реалност покаже таа замина минатата година. Таа во моментов има 3.7 милиони следбеници на You Tube.
Детали :
Лента Тип : 75mm Grosgrain
Материјал : Полиестер
Лак големина : 20 *13 CM
7.5 cm клип
Боја :
Како слик
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
3.Повратни информации
4.Сертификат
5.Shippment
А).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.
Б). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-5 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.Ви благодариме.
C). Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.
НАПОМЕНА : 1. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. 2. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
6.Нашата Фабрика :

:

Основни својства

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
Barrettes
Број На Модел На:
YV172210

Тие исто така купуваат со овој производ.