.

Новодојдени Мода Накит Ѓердан Лондон Црвената Телефонска Говорница Приврзоци Ѓердани Сувенирижените �

ние се уште имаат 14k 18k злато затворач рибабисер големина : 420 mmѓердан должина : 16300 инч.Ве молиме наведете

5pcs нови пристигне накит 3.4 mm 20" Сребрена 316 од не ' Рѓосувачки Челик капка солза Ѓердан Синџир за меморија

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на слик�

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на слик�

Бројот : P0682Димензии : должина 150см ,(59 INCH); мушка големина ..816mm .. различна големина, различни цена!Можете д�

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал,црна и бела родиум(две тон) галванск�

Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.Сите производи вклучувајќи товар.Тук�

ИмеМодерна и геометриски бисер ѓердани правоаголник ахат бисери ѓердан кристал долг ѓердан накит за же

П : сакам да го променам друг затворач, дали е тоа во РЕД?A : Да, ние може да понуди некои други достапни clasps

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Вооб

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе ис�

Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете про

Опис на производотБои : сребрена / gold / розово златоСинџир Големина : За 80смПакување : 1 PC / OPP и Меур торб�

Морнар Месечината Ѓердан Цртан Филм Стрип Аниме Накит Ѓердан Жени, Девојки Шарм Приврзоци Ѓердан Ѓерда�

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Матери

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Матери

20pcs 316 L не ' рѓосувачки челик 30inch заварување jumpring топката станица синџир ѓердан за живеење стакло locket & Па

1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет 2.Материјал : алуминиум 3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија

Топла Продаде! поставен Свадба / Булчински кристал бисер ѓердани обетки поставите парчеТопла Продаде! п

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Мир Збор Намалување на Јака Ѓердан Големина : 1i

Топла Продаде! поставен Свадба / Булчински кристал бисер ѓердани обетки поставите парчеТопла Продаде! п

Драги Пријатели,добредојдовте на LASKA продавница,среќно за вас!Одберете LASKA со висок квалитет 100% од нерѓо

5 инчи во мерењето.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со н

ИМЕ на ПРОИЗВОД : Мода Нерѓосувачки Челик Синџир Ѓердан МАТЕРИЈАЛ : не ' Рѓосувачки челик со Ширина : 18mm Т�

Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте

54 см) MOQ : 3 pc culori достапни : Сребро,Бронза,Бакар,Црна Занает : рачно изработени Повод : Секој Тежина : Околу 1

превозот На купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикан�

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Матери

Природна Морска Школка Голем Ѓердан Легура Cowry Школка Ѓердан Бесплатен Превозот Мода Жените Накит Плаж�

Предизвика продавница на некои од производите е под $8 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба про�

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз�

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор �

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде пре�

Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY

Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 2040 дена),САД за да испратите EUB(за 1020 д

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPSот (за 7days).Сепак,доколку сметате дека на објек�

Накит Стил : изјава ѓердан Предмет Бр.Нашата заедничка пакување начин како што следува : едно парче во ед

Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!Убава 8 редови 67mm природ

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Жените Ѓердан со КристалиПол : ДамиЃердан Должина можат да бидат прилагодливи на : 3946 cmМатеријал на Браз

Зачудувачки!!! Злато Позлатен Целосна Метално Тело рамо Синџир НАКИТ Ѓердан Половината Бикини Подигнат

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања