.

.

3PCS/многу Сино Мастило Ballpoint Пенкало 0.7 мм Класичен Канцелариски Прибор Пенкала Канцелариски Escolar Материјал Училиште Материјали Б-527

3PCS/многу Сино Мастило Ballpoint Пенкало 0.7 мм Класичен Канцелариски Прибор Пенкала Канцелариски Escolar Материјал

DEN 59.00
DEN 61.92
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 3 PCS/многу Сино Мастило Ballpoint Пенкало 0.7 мм Класичен Канцелариски Прибор Пенкала Канцелариски Escolar Материјал Училиште Материјали Б-527
Функција :
Модел : Б-527
Големина : За 13.8 cm
Пишување точка : 0.7 mm
Материјал : Пластика
Рефил боја : Сина
Пенкало тело боја : Сина/Rose red/Бела/Жолта/Зелена
Пакет се Вклучени : 3 ЕЕЗ Ballpoint пенкало( Пенкало, Боја на каросеријата случаен избор, не изберете боја)
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Основни својства

боја:
3pcs случаен избор
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Број На Модел На:
Б-527
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Бренд Име:
XueSheng
Материјал:
Пластични
Name1:
перо
Name2:
Ballpoint Пен
name3:
пишување пен

Тие исто така купуваат со овој производ.