.

.

DEEVOLPO Случај За Samsung Галакси S8 Плус S7 S6 Работ S5 J3 J3 A3 А5 J5 Година J7 2017 Note8 Xcover4 Кожа Луксузни Capa Fundas D03H

DEEVOLPO Случај За Samsung Галакси S8 Плус S7 S6 Работ S5 J3 J3 A3 А5 J5 Година J7 2017 Note8 Xcover4 Кожа

DEN 203.00
DEN 239.04
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Да!Толку голема за да т вас!Да,ние сме Deevolpo !Ви благодариме и
Здраво,пријател.
Ве молиме да го пополните вашето ЦЕЛОСНО име и презиме , Мобилен и ПОЛНА адреса, вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и Држава.и Поштенски Код . Превозот Метод на Следење на Број Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус НЕМА Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ДА EPacket ДА EMS ДА DHL YES за тоа Како да се провери вашиот модел на телефон : settings-за телефон-модел број ве Молиме, Изберете Модел на Телефон Внимателно !!! Опис :
Нашата услуга :
1. Брза испорака.обично ќе брод во рок од 48 часа по исплата потврда (освен одмор).
2. Пакетот може да биде пријавено како "ПОДАРОК" и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас .
Внимание :
1. Ве молиме да го пополните вашето ЦЕЛОСНО име и презиме , Мобилен , ПОЛНА адреса, вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и Држава.и Поштенски Код.
2. Бидејќи на агол и светлина, вистински објект е боја може да биде малку поинаков од сликата.ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, ви благодариме!
Повратни информации :
1. Ако нешто те прави незадоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека не ги задоволи.
2. Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме додадете нашата продавница да омилена листа и да оставите позитивен фидбек (5 ѕвезди) да ги поттикнуваат нас !
3. Најдобри желби за вас! имајте пријатен ден !

Основни својства

Материјал:
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8,Galaxy Note 8,Галакси S6 работ,Галакси S8 Плус,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси S6
Мало Пакет:
No
дизајн:
Симпатична,Апстракт,Цитати & Пораки,Егзотични,Животински,Геометриски,Сјајна,Ткаеше,Бизнис
Компатибилен Бренд:
Samsung
Карактеристики:
Убави Мажи Дама Случај За Samsung Галакси S8 Плус S7 S6 Работ S5
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
DEEVOLPO
Големина:
Wallet Case For For Samsung Galaxy S8 Plus S7 S6 Edge S5 J3
Внатрешни Модел:
deevolpo YB-СТП-3D
Материјал:
Висока класа СТП Кожа + Мека TPU
Statu/Продажба Начин:
Во парк/на Големо и мало

Тие исто така купуваат со овој производ.