.

.

Ново!led Божиќ Светлина Двор Свадба Декорација 13m Жолта Ѕвезда Светилка H265

Ново!led Божиќ Светлина Двор Свадба Декорација 13m Жолта Ѕвезда Светилка H265

DEN 538.56

Од стоката
Достапно е за нарачката


започнете
крајот
НОВО!LED божиќ светлина двор свадба декорација 13m жолта ѕвезда светилка H265
Производот НЕ. H265 Светло Жолта боја Парчиња на сијалица 100 светилки Спецификација на должина на светлината е 13m Напон 220/110 V(ако немате барање,ние ќе ви испрати на 220 V светлина) Моќ 6 W Сијалица материјал LED Функција 1.Штедење енергија 2.долг живот 3.може да се користи 6,000 часа обично 4.тешко да се биде скршен 5.тешко да се биде жешко
обемот Свадба декорација,хотел,продавница,сцената и така натаму
Ние прифаќаме меѓународна кредитна картичка,T/T,Money Bookers.
Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.
Тоа е сигурен, безбеден и брз.
Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.
Ние брод во светот.
Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.

Основни својства

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект

Тие исто така купуваат со овој производ.