.

.

нови полимерни батерии 3248147 3500mAh 3.7 V thium батеријата Irbis tx18 3 жица Таблета батеријата

нови полимерни батерии 3248147 3500mAh 3.7 V thium батеријата Irbis tx18 3 жица Таблета батеријата

DEN 442.00
DEN 566.40
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Модел: 3248147
Капацитет: 3500 MAH
Номинална напон : 3.7 V
Полнење напон : 4.2 V
Димензии Ширина Дебелина 3.2 MM 48 MM 147 MM должина
Заштитна плоча со богата жито производи
Адреса Huaqiang Северна Road, Futian Округ, Шенжен Huaqiang Електронска Светот 20 A403
Обезбеди формална фактури обичните фактура со вклучен ДДВ фактурата повеќе од сто фактурирање
Може да се прилагоди на батеријата конектор 1.0 1.27 1.5 2.0 2.54 два три дупки , итн .
Купувачот мора да го прочитате ве Молиме купувачите пред приемот на прво отворете пакет инспекција на стоки е оштетен, се водат за исчезнати, неточни ставки и за други прашања; како што откривањето на согласност, треба веднаш да се јавите на продавачот и знак за еден пополнување детали и нека превозникот потпис за потврда. 2 ако купувачот во отсуство на контакт со нас под премисата на приемот на стоката што е основен прифаќање на стоката, и да ги прифатиме правилата на Taobao во правилата на површината. 3 секој ден во 5 часот пред плаќање на денот може да се испраќаат, 5 поени, по следниот ден испорака. Нема посебни прашање што ќе биде во вашата исплата во рок од 24 часа од раѓањето. Во прилог на одмор, пратката ќе биде одложена Производ предност
Безбедноста е добра, со над задолжен заштита, во текот на испуштање на заштита, во текот тековната заштита
заштита на IC технички параметар : Над задолжен за заштита на напон од 0,05 V; 4.20 V±
Со текот на испуштање заштита напон 0.1 V; 2.7 V±
Во текот тековната заштита 3.0± 1.0 A (2.7 V~4.25 V)
Испуштање температура : -20° C ~ +60° C
заштита на IC параметар : Над задолжен за заштита на напон од 0,05 V; 4.20 V± , со текот на испуштање заштита напон 0.1 V; 2.7 V±
Висок оперативен напон , Висока енергетска густина
Долг циклус живот , Високо ниво на безбедност
Тип, големина, дух
Бидејќи празнење е мала, нема загадување
Карактеристики
1.100% Сосема Нов батеријата
2 .Високо квалитетни и издржливи
3.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред 4.Висока густина на енергија, долг живот батерија 5.Оваа батерија е екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди
Превозот услови
* 2-100pcsПревозот со шведските пакети,за 45-55 дена пристигнување.
*Над 100pcs-Превозот од UPS-от или Fedex,за 7 дена arrivlal.
Начин на плаќање
Услуга по
*Забелешки : Нема појава нула и без вештачки штета.
*Шест месеци гаранција за гаранција.
*Забелешки : Не-човек-направени штета за слободни трошоците за суровини и вештачко одржување.
Зошто да изберете нас
1.Ние сме фабрика и трговското друштво од 2003 година, 12 години искуство и професионален.
2.Топла продажба ширум светот,многу клиенти prefect предмети одлични перформанси.
3.3 продажни тимови и 5 КК и по-сервис тимови.Најдобри за Вас.
4.Одличен квалитет,конкурентни цени.
5.Изберете нас, бидејќи на вашата мудрост.

Основни својства

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
3500MAH
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
3248147
Тип:
Li-полимер
is_customized:
Yes
Големина:
3248147
Номиналниот Капацитет:
3500MAH
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
Батеријата Својства

Тие исто така купуваат со овој производ.