.

.

Торта Четка Поставите Цвет Фондан Торта Декорирање Тесто Алатки Слатки Алатки Bakeware Моделирање Алатка Шминка Четка Во Собата

Торта Четка Поставите Цвет Фондан Торта Декорирање Тесто Алатки Слатки Алатки Bakeware Моделирање Алатка Шминка

DEN 358.08

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики :
Две големина може да се користи за боење на различни видови цвеќе , лисја. Тоа исто така може да се користи за сликарство и шминка. На обемна коса и тешко се справи со се направи вашата работа полесна и посовршен.
Големина на : A : 150mm, Б : 167mm
Боја : Виолетова или случаен
Пакет : 2 buc*четки

Основни својства

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
АК УМЕТНОСТ ПРИБОР
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
DB-02
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
Материјал:
Пластични
Големина:
A
Тест стандард:
LFGB-SGS/LFGB EUROFINS
Пакување:
ПП Торба во Плик
ПОВРШИНА:
Непречено без брус, не е лесно да попуштат
Тежина:
38g
поставена на:
2 парчиња

Тие исто така купуваат со овој производ.