.

.

4pcs Бесплатен превозот ЉУБОВ Свадба Знак 15*13*2CM свадба декорација ЉУБОВНИ писма

4pcs Бесплатен превозот ЉУБОВ Свадба Знак 15*13*2CM свадба декорација ЉУБОВНИ писма

DEN 553.92

Од стоката
Достапно е за нарачката


Почитувани купувачот, ако не ја прими стоката или стоката се оштетени, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви даде разумно решение. answer : ___________________________ note : 1, бидејќи производот е рачни мерења на локации, може да се 1-2cm грешка, ве молиме да се разбере. 2, поради светлината и прикажување на боја, слики и во боја може да бидат различни, ве молиме да се разбере.
Детали за производот :
големина : 15*13*2 CM
quanlity : 1 сет ,ЉУБОВ
Забелешка : Овој производ не се вклучени скала !
На површината има боја слој, многу мазна, но не ќе сакаат дрво. Ве молиме да се биде внимателен да ги купите ако ви пречи, ви благодарам.

Основни својства

Повод:
Денот на мајката,Денот на Вљубените,Свадба,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Роденден
Бренд Име:
ву fang
Шема:
Писмо,Со Солидна Боја
Материјал:
WPC одбор

Тие исто така купуваат со овој производ.