.

.

Висок Квалитет Touken Ranbu Онлајн Akashi Kuniyuki Униформа Cosplay Костим ,Совршено Прилагодени За Вас !

Висок Квалитет Touken Ranbu Онлајн Akashi Kuniyuki Униформа Cosplay Костим ,Совршено Прилагодени За Вас !

DEN 3744.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ние обично брод од страна на Кина или HK пост воздух mail, или други посебни линија за некои специјални земји, обично ќе се 15-39 работни дена да пристигнат, што зависи.
- Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад на купувачот.
Испорака Детална :
Ние продаваме на светот освен во некои земји (како причина за ограничувањето на поштенски систем).Овие
пријави се на купувачот одговорност.Ви благодариме!
Плаќање Политика :
Прифаќаме само Alipay плаќање тука, поради Aliexpress регулатива. На клиентите е задоволителна
најважно за нас.

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
Кукли
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Игра
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
B073105
Компоненти:
Јакни
Бренд Име:
cosersuki
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Памук мешавина ,униформа .
Знаци:
Akashi Kuniyuki
Компоненти:
кошули, панталони, ракавици, корселе,ремени, половината јаже, врвка за околу, Ѓердан
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.