.

.

Оригинални нови вредност на експлозија WP жици картичка звучник приклучок колона 10 линија пролет терминал топло место

Оригинални нови вредност на експлозија WP жици картичка звучник приклучок колона 10 линија пролет терминал

DEN 109.00
DEN 114.72
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули). Преземе фабрика за нарачки! Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!
Треба да се купи повеќе квантитет, ве молиме консултирајте се со мене!
Повеќе поволна цена! Препорака
Бренд нови високо-крај жици кутија зад терминалот 10 картичка линија колона заштита на животната средина
74 MM*40 MM*27 MM
Игла должина 5 MM
Големина повикување шема

Основни својства

Број На Модел На:
вредноста на експлозија WP жици картичка звучник приклучок колона 10 линија

Тие исто така купуваат со овој производ.