.

.

DVISI 3Pcs/многу NP-FV50 NPFV50 7.2 V 1.2 Ах Камера Батеријата за Sony NP-FV30 NP-FV40 HDR-CX150E HDR-CX170 HDR-CX300 FV70 FV100 FH50

DVISI 3Pcs/многу NP-FV50 NPFV50 7.2 V 1.2 Ах Камера Батеријата за Sony NP-FV30 NP-FV40 HDR-CX150E HDR-CX170 HDR-CX300

DEN 2381.00
DEN 2768.64
-14 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

NP-FV50 Замена на БАТЕРИЈАТА за Sony Камери 7.2 V 1200m Ah/Li-ion Компатибилен Камера Модели : За Sony NP-FV30 NP-FV40 NP-FV50 и Sony DCR-SR15 SR21 SR68 SR88 SX15 SX21 SX44 SX45 SX63 SX65 SX83 SX85 FDR-AX100 HDR-CX105 CX110 CX115 CX130 CX150 CX155 CX160 CX190 CX200 CX210 CX220 CX230 CX260 V CX290 CX300 CX305 CX330 CX350 V CX360 V CX380 CX430 V CX520 V CX550 V CX560 V CX580 V CX700 V CX760 V CX900 HC9 PJ10 PJ30 V PJ50 PJ200 PJ230 PJ260 V PJ340 PJ380 PJ430 V PJ540 PJ580 V PJ650 V PJ710 V PJ760 V PJ790 V PJ810 TD20 V TD30 V XR150 XR155 XR160 XR260 V XR350 V XR550 V HXR-NX30 U NX70 U Карактеристики : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Пакетот вклучува : 3x NP-FV50 Батерија За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Се Враќа & Гаранција 1. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. 3. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. ДОБРЕДОЈДЕ

Основни својства

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
NP-FV50
боја:
Црна,Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата

Тие исто така купуваат со овој производ.