.

.

За Toyota Hilux Додатоци ABS Црна Врата се Справи со Капак За Toyota Hilux Vigo 2005-2014 Fortuner SW4 2008-2014 Innova 2008-2014

За Toyota Hilux Додатоци ABS Црна Врата се Справи со Капак За Toyota Hilux Vigo 2005-2014 Fortuner SW4 2008-2014

DEN 668.00
DEN 954.72
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Објектот име : за toyota hilux vigo црна врата се справи со маска
Автомобил модел : за toyota hilux vigo 2005-2014, за тојота fortuner hilux SW4 2008-2014, за тојота innova 2008-2014, за toyota rav4 2001-2012, за toyota е корола 2001-2010
автомобил стил : за toyota hilux пикап
боја : црна мат
Количина : 8pcs/set
Бренд : YCSUNZ
Посебни карактеристики : Decaration & заштита
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.
За toyota hilux vigo 2005 -2014
Генерално, речиси земја клиентот може да се добие на стоки за 6-25 дена по породувањето . Некои од
земјата 26-60 дена. Ако сакате да се добие стоката брзо , можете да одберете да ги користите DHL за испорака,
обично 5-7 дена се добие производ од DHL, но купувачот мора да додадете превозот цена.
1. П : По плаќање, колку долго на производот ќе биде предаден?
О : Ако производот е на залиха, Тоа ќе биде предаден во рок од 2 дена. Ако производот е надвор од акциите, тоа ќе биде предаден во рок од 7 дена.
2. П : како да го потврди прибор погодни за вашиот автомобил?
О : Прво бидете сигурни дека моделот година и потврдите автомобил слика. Секој од нашите производи ќе се закачите на автомобил слики, купувачите треба да проверите дали вашиот автомобил фарови и јас понуда, сликата е иста. Ако тие се усогласени, а тоа е, секако, е соодветно. Ако не сте сигурни, ве молиме испратете го вашиот автомобил слика за мене.
3. П : На производи ќе исчезнат или не?
A : нема да исчезнат, тие се направени од високо квалитетни материјали. Добро изработка, можете да го користите more2-3 години.
4. П : Дали тоа ќе падне по инсталацијата?
A : Тоа никогаш не падне. Држејќи во автомобил со селотејп.
5. П : Колку денови по породувањето може да приемот?
A : Азија, Австралија, Европа и Северна Америка 5-30 дена може да се добие производ, Јужна Америка и Африка 25-60 дена може да го добиете производот.
6. П : Сите производи се реални слики?
A : Да, на сите вистински слики. Реалниот производ ќе повеќе убаво од сликата.
7. П : Може да ви обезбеди патеката број?
A : Да, ние може да обезбеди. Дополнителни прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас директно.

Основни својства

Бренд Име:
YCSUNZ АВТО
Автомобил модел:
за toyota hilux vigo 2005-2010
Модел Година:
за toyota hilux vigo 2005-2010
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
ABS Пластика
Специјални Функции:
декорација и заштита
Производителот Дел Број:
Никој
Осветленост Дел Број:
Никој
Другиот Дел Број:
Никој
Земја/Регион на Производство:
Кина
Тип На Објект:
Рачки На Вратите
боја:
Црна
Модел 1:
ЗА TOYOTA HILUX VIGO 2005-2014
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
вратата се справи со
Објектот:
за toyota hilux додатоци
Тип На Објект:
за toyota hilux делови
Модел 2:
за тојота fortuner hilux SW4 2008-2014
Модел 3:
за тојота ки jang innova 2008-2014
Модел 4:
за toyota е корола 2001-2010
Модел 5:
За Toyota RAV4 2001-2012

Тие исто така купуваат со овој производ.