.

.

Xinyada 2 парчиња Целосно Покривање Заштита Калено Стакло За Asus Zenfone 4 Max ZC554KL Екран заштитник Lcd Филм Guard Hoesje

Xinyada 2 парчиња Целосно Покривање Заштита Калено Стакло За Asus Zenfone 4 Max ZC554KL Екран заштитник Lcd Филм

DEN 176.00
DEN 219.84
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


8539 За Asus Zenfone 4 Max ZC554 KL
Повеќе Случај и заштитник - ( пребарување на модел на телефон во продавница )
можете да кликнете на "Следат" , да Додадете продавница листа . ^_^ ,
можете да ги споделувате производ линк до facebook,itao,vk,твитер....
ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
"Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Без следење на информации, Може да не песна ,
.
* можете да изберете и други превозот начини- брзо и имаат следење на број,
постојат многу производи во продавница , можете да додадете Неколку производ да шопинг количка , плати заедно ,освен превозот цена,повеќе поевтини
......................................................................
^_^ Повеќе додатоци сакате во нашата Продавница ^_^
Производ слики :
Целосна Покриеност Екран Заштитен Филм Калено Стакло екран заштитник.
( секое парче ) ќе испрати :
2x Целосно Покривање Калено Стакло
2x Професионални Ткаенина за Чистење
...................................................
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
ве молиме бидете сигурни дека вашата сите информации се во право, ( име , адреса,пост код,телефонски број )
ве молиме проверете уште еднаш,бидете сигурни дека се е во ред,благодарам
.........................................................................................
ова е само шоу за пакет,ќе испрати право Производ како цел,и ние ќе се пакувам и во кутијата кога ние испрати, ве молиме да не грижете се.

Основни својства

боја:
Црна, Бела, Златна
Материјал:
калено стакло
Бренд Име:
XinYaDa
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
No
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Употреба:
Мобилен Телефон
Модел:
За Asus Zenfone 4 Max ZC554KL
Тип:
стаклото на екранот заштитник

Тие исто така купуваат со овој производ.