.

.

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Земја Божиќ

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Земја Божиќ

DEN 2702.00
DEN 3378.24
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Бода : 320w x 230h Големина : 23" x 16" (58. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз сте во вашата земја. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите." Вклучени во овој комплет се : белата боја на 14 смета Aida x-бод ткаенина, Црно-Бел PDF Шема на табелата со Симболи, колор-кодирани тема палета и конец сепаратор со presorted 6-насоки памук везови конец, игла и заврши и англиски инструкции ~ Сè што треба да се заврши овој Крст Бод проект!
Ова е крстот бод го заврши шоуто. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.7 cm) Бои : 80 (се искачила за DMC конец); користи цврсти конец бои, Сите конци се полни Бода. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ова е еден нов и неотворена заврши СМЕТА crossstitch комплет насловена како " Земјата на Божиќ . Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Без половина бода или назад крои. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Во нашата Taobao продавница има продадено во последниве години е еден илјади крстот бод за полнење, што некои клиенти се стави нивната заврши работи за нас преку Интернет, ова се само дел од неа. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Земја Божиќ Од : М&W E-commerce, Inc .

Основни својства

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПВЦ
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Тие исто така купуваат со овој производ.