.

.

Слободен Брод 10мм*2mm 100meters Темно Кафеави/Црни Вистинска кожа кабелот Рамен Кожа Кабелот накит одлуки кожа кабелот

Слободен Брод 10мм*2mm 100meters Темно Кафеави/Црни Вистинска кожа кабелот Рамен Кожа Кабелот накит одлуки кожа

DEN 5530.00
DEN 6144.00
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пред пратката. Ние ви обезбеди најдобар шопинг искуство и повеќето модерни објекти по многу ниска цена 10мм*1.5 mm Темно Кафеави/Црни Рамни Вистинска Кожа Кабелот
Материјал :
Кравја Кожа
Големина на :
Прибл : 10мм*2 милиметри Кол.
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја : Темно Кафеави/Црни
Количина :
Ќе добиете 100 Метри од оваа точка во листата цена
Дел Бр.
Забелешка Кожа Кабелот
превозот
Политика за наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Основни својства

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Должина:
10000cm
Објектот Тежина:
1400g
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
0.2cm
боја:
Кафеави/Црни

Тие исто така купуваат со овој производ.