.

.

Mixeds 6 Бои Опал Септумот Clicker Носот Прстен Earring Заробеништво Мушка Прстен Тело Пирсинг Накит 14g*12mm

Mixeds 6 Бои Опал Септумот Clicker Носот Прстен Earring Заробеништво Мушка Прстен Тело Пирсинг Накит 14g*12mm

DEN 672.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


* C ircle Прстен Материјал : 316 L не Челик
*Големина : 1.6x12mm
*Бар Дебелина : 14g(1.6 мм)
*Круг со Дијаметар : 12mm
*Опал Големина : 3мм
*Опал Бои : OP05,OP11,OP25,OP32,OP38,OP42
6pcs/многу Мешани 6 бои Секој Бои 1pcs
2 Mmeasuremeasurechartbeadssizechart__
1.Сликите покажуваат само дел од оние, можете да ги примите избрани по случаен избор места во стилови на оние прикажани, што сте го добиле може да бидат различни од сликата по ред.
2.Ние не сноси никаква увоз на данок ако тоа може да се причинети.
3.Голема препродажба на продавници, бутици, ентони пазари, и fetes !
4.Одличен подарок за луѓе во вашата листа !
Превозот
1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Се враќа
Ние прифаќаме да се вратат.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Се врати во рок од 7 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.

Основни својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
FYZ
Број На Модел На:
M80692
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs

Тие исто така купуваат со овој производ.