.

.

1/2 инчи средна дистанца млазницата градина sprayer висок притисок misting пумпа СТАКЛЕНА градина растенијата наводнување алатки

1/2 инчи средна дистанца млазницата градина sprayer висок притисок misting пумпа СТАКЛЕНА градина растенијата

DEN 89.00
DEN 99.84
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Производ Презентација : Направен од високо квалитетни пластични, може да се користи со сорти на 1/2 инчи конектори. Спецификација за производ : Поврзете големина : 1/2 инчи машки конец за Работа под Притисок : 1.5-3.0 kg Спреј радиус : прибл. 5m Проток : 350-500 L/H Спреј ветер : 360 степени Применливи предмет : Широко се користат за наводнување на тревникот,расадник,двор,цвеќиња,дрвја,овоштарници,градина, стаклена и др. Бидете вода atomization, формирањето на вода магла, тогаш температура ќе се намали.
Превозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата. ◆ Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично се 10-30 дена по редовна пошта(Ali Express Стандард Превозот,epacket,кина пост воздух пошта итн.). ◆ Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : ◆ Ние ќе се прогласи мала вредност за да се избегне царина, Обично без царински проблем со редовна пошта. Ако купувате висока вредност на ставката и изберете брза испорака(DHL,EMS Aramex итн), како резултат на различните политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. ◆ Ако вашата нарачка заштита времето истекува, но се уште не доби на објектот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го продолжи Заштитен за време на цел. 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави positiver повратни информации со 5 ѕвезди. 2. Кога имате проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добие решение. Ние мора да се обидуваме се потрудиме да ви помогне.

Основни својства

Тип:
Sprinklers
Број На Модел На:
sprayer
Бренд Име:
Talk-Се Задоволни
Sprinkler Тип:
Вител
поврзете големина:
Работа Под Притисок:
1.5-3.0 Kg
Спреј Радиус:
Прибл. 5m
Проток:
350-500L/H
Спреј ветер:
360 степени

Тие исто така купуваат со овој производ.