.

.

7-9mm Црна Капка Природните Слатководни Бисер Со Злато-боја Earring-ear568 трговија на големо/мало за Бесплатен превозот

7-9mm Црна Капка Природните Слатководни Бисер Со Злато-боја Earring-ear568 трговија на големо/мало за Бесплатен

DEN 329.00
DEN 506.88
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 7-9mm Црна Капка Природните Слатководни Бисер Со Злато-боја Кука Earring-ear568
Опис : Работи : ПРОДАЖБА 7-9mm Црна Капка Природните Слатководни Бисер Со Злато-боја Кука Earring-ear568 Должина/големина : 1 инчен / Бисер 7-9mm Облик/ Боја : Капка / Црна S/N : ear568 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Основни својства

Бренд Име:
qingmos
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ear568
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
7-9mm
боја:
Пинк
Материјал Тип:
бисер
Обетки Тип:
кука обетки
Главниот Камен:
бисер
Накит Главен Материјал:
бисер
Бисер Тип:
слатководни бисер
Обликот:
Пад

Тие исто така купуваат со овој производ.